TEAM

Onderwijsondersteunend personeel

Directeur: Yvet Knoefmann
  yvet.knoefmann@essentius.nl - tel. nr 06-53994309
werkdagen: maandag t/m vrijdag - woensdagmiddag afwezig
Meerscholendirecteur De Borckeshof - Sint Liborius 

Waarnemend directeur: Fia Wiggers – fia.wiggers@essentius.nl
werkdagen: maandag t/m vrijdag - dinsdag afwezig


Intern begeleider: Ellen Meijer – ellen.meijer@essentius.nl
werkdagen: maandag t/m donderdag
Meerscholen IB-er De Borckeshof - Sint Liborius - Christoffelschool 


Administratief medewerker:
Nolly van Aalst – nolly.van.aalst@essentius.nl
werkdag: woensdagmorgen



Beheerder Duplo / 
conciërge: Hans Sloetjes
werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

Groep 1/2a


 





Maureen Goede
– maureen.goede@essentius.nl 
werkdagen: maandag en vrijdagmorgen

 
Irene Veurman – irene.veurman@essentius.nl 
werkdagen: dinsdagmorgen, woensdag, donderdag

Groep 1/2b


Loes Niersman
– loes.niersman@essentius.nl 
werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag

 


Figen Altiparmak – figen.altiparmak@essentius.nl 
 werkdagen: dinsdag, donderdag, vrijdag

Groep 3/4a


Inez Kok - inez.kok@essentius.nl
werkdagen: maandag en vrijdag 

Hanneke Tempels - Hanneke.tempels@essentius.nl
werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag

Groep 4b/5


Luuk Messink
- luuk.messink@essentius.nl
werkdagen: maandag t/m vrijdag

 

Marjon Römer
- marjon.romer@essentius.nl
werkdagen: dinsdag, donderdag en vrijdag

 

Groep 6



Harmke Deckers Harmke.deckers@essentius.nl 
werkdagen: maandag t/m vrijdag

Groep 7



Janina BerendsenJanina.berendsen@essentius.nl 
werkdagen: maandag t/m vrijdag
Kaylee Berentsen (Leerkracht in Opleiding) - werkdagen: maandag en dinsdag

Groep 8



Fia Wiggers - fia.wiggers@essentius.nl
werkdagen: maandag, woensdag, donderdag, vrijdag



Sandra DoorninkSandra.doornink@essentius.nl -
werkdag: dinsdag
  

Plusleerkrachten

 
Sandra Doornink - plusdagen: maandag en woensdag

Marjon Römer - plusdag: dinsdag 

Figen Altiparmak - plusdag: dinsdag

Maxime Simons - plusdagen: woensdag en donderdag

Luuk Messink - plusdagen: donderdag en vrijdag



 

deze website is gerealiseerd door Heutink ICT